EST
Võta ühendust
EST
Võta ühendust

RESIDENTSID

Comfort

Vaata edasi

PENTHOUSE

Luxury

Vaata edasi

PEIDETUD PÄRL

Kotzebue Park

Kotzebue Park asub hubases ning privaatses sisekvartalis Kalamaja südames.
Eritasapinnalise haljastuse, sopistatud istumisalade, oma terrasside ja rõdude ning rohke rohelusega elamurajooni tuleb 6 neljakordset maja.
Asukoht Kalamaja südames toob ihaldusväärse piirkonna võimalused jalutuskäigu kaugusele.

ROHELINE
PARK

VAIKNE
SISEKVARTAL

A-ENERGIA-
KLASS

TERRASSID JA
RÕDUD

MAA-ALUNE
PARKIMINE

HEA TRANSPORDI-
ÜHENDUS

KÄPPADE
PESUKOHT

TARK
KODU

“LUXURY” KOLLEKTSIOON

Eksklusiivne penthouse

Kotzebue Park kõige eksklusiivsemad kodud asuvad iga maja viimasel korrusel. Terve korrus on ühe korteri päralt ja parkimiskorruselt tulles avaneb lift otse tuppa. Privaatsus missugune! Lõuna- ja õhtupäikese poolsed suured terrassid, master bedroom`idel eraldi avarad rõdud õhtupäikese poole, kõrged laed, TARGA KODU nutilahendused (võtmevaba liikumine, elektrilised kardinad jms), SPA jpm. Tailor-made sisekujunduspaketid loovad kordumatud kodud neile, kes otsivad midagi erilist.

Uuri lisa Penthouse kohta
 • Master bedroom`il oma privaatne õhtupäikese poolne avar rõdu
 • Lõuna- ja õhtupäikese poolne suur terrass
 • Kodu terve katusekorruse ulatuses, lift avaneb otse tuppa
 • KoduSPA – lõõgastu stiilselt!
 • TARK KODU – mugavam elu

AVARAD
TERRASSID

LIFT OTSE
TUPPA

ÕDUS
KODUSPA

walk-in
garderoob

TARK
KODU

A-ENERGIA-
KLASS

MAA-ALUNE
PARKIMINE

“COMFORT” KOLLEKTSIOON

Preemium residentsid

Eritasapinnalise haljastusega ja autovaba  hooviala ilmestavad korteritest otse õue avanevad terrassid. Peaaegu kõikidel korteritel on oma rõdu või terrass. Kodude planeerimisel oleme oluliseks pidanud planeeringute funktsionaalsust,  kasutusmugavust, garderoobide/seinakappide valmidust. Enamasti maast laeni akendega valgusküllased kodud on planeeritud energiasäästlikkuse põhimõttel kolmekordsete pakettakende, mugava põrandakütte ja nutilahenduse abil kaugloetavate arvestitega.

 • Ruumikad 3- kuni 5-toalised perekorterid ning kompaktsed 1- ja 2-toalised kodud (võimalus ehitada kortereid kokku)
 • Valgusküllased, enamasti maast laeni akendega kodud
 • Enamik kortereid on rõdude või terrassidega, avanedes autovabasse sisehoovi
 • Arvestatud garderoobide, panipaikade vajadusega kodus
 • TARGA KODU nutilahendusega on võimalik juhtida kütet ja ventilatsiooni ning avada maja
  garaaži- ja välisust
 • Piirkonna eripärast tulenevad läbimõeldud siseviimistluslahendused
 • Funktsionaalsed ja avarad
  planeeringud
 • Energiasäästlik maja! Nutiarvestid, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mugav vesipõrandaküte ja palju muud

RUUMIKAD
RÕDUD

VALGUS-
KÜLLANE

A-ENERGIA-
KLASS

AVAR
PLANEERING

MAA-ALUNE
PARKIMINE

VAIKNE
SISEKVARTAL

TARK
KODU

KOTZEBUE PARK

Kalamaja Sinu südames

Kalamaja on üks ihaldusväärsemaid elamupiirkondi Tallinnas. Kotzebue Park on tõenäoliselt viimane terviklikult arendatav autovaba, sopiliste istumisalade ja mitmetasandilise haljastusega elukeskkond päris Kalamajas. Piirnedes Kalma haljakuga, on majadevaheline ala otsekui pargiala pikendus, kus mõnusalt aega veeta.

Kalamaja iseloomustab kokkuhoidev kogukond, vaba aja veetmise võimaluste rohkus, võtme-asukohtade lähedus ja lopsakas rohelus. Kesklinn ja vanalinn on Kotzebue Pargile mugavalt lähedal. Suurema osa igapäevatoimetustest saab ära teha jalgsi, tõuksi või rattaga.  Kalamaja üha laienevad kõnni- ja kergliiklusteed muudavad Kotzebue Pargile jalgsi või rattaga ligipääsu mugavaks. Kui lisada renoveeritud nukulike puitmajadega ääristatud tänavad, on mõistetav, miks Kalamaja on muutunud nii hinnatud elupaigaks.

Värskendavat rohelust on kogu Kalamajas. Piirkonna kõrghaljastatud jalutustänavad ja mänguväljakutega pargid teevad vabas õhus aja veetmise nauditavaks. Paari kilomeetri kaugusele jäävad Kalasadam ja Kultuurikilomeeter, kiirelt arenev Noblessneri piirkond ja roheline Kalamaja park. Teisel pool on aga elav ja mänguline Telliskivi loomelinnak ning põnev Balti jaama turg, mis on andnud industriaalsele piirkonnale täiesti uue hingamise.

ROHELINE OAAS

Privaatne sisehoov

Sisehoovi eesmärgiks on pakkuda elanikele kvaliteetset ja mõnusat, erineva kõrgusega haljastusega autovaba puhke- ja elukeskkonda. Hoovialale lisavad privaatsust graniitmüüritise ja rohkete lillekastidega ääristatud rohelised puhkealad koos erinevate sopistuste ja istealadega.  Jalgrattad ning lapsevankrid saab mugavalt panna esimesele korrusele või majade ette.

Hoovialalt on otsepääs parklakorrusel asuvatesse panipaikadesse, ratta- ja autoparklasse. Rõdud, terrassid ja turvaline roheline sisehoov loovad mõnusa ühisruumi, kus grillida, lastega mängida ja värsket õhku nautida. Hooviala turvaliseks kasutamiseks on kogu parkimine viidud majade alla. Loome elukeskkonna, mis on Kalamaja piirkonnas kodu otsijale ahvatlev, mugav ja hubane.

RESTORANID
MEELELAHUTUS
KAUBANDUS
LASTELE
HARIDUS

ARHITEKT

Ülo Peil

Elegantne, Kalamaja vibe’st lähtuv, uuenduslik arhitektuurikeel. Kasutatud on antud piirkonnale iseloomulikke ja arhitektuurselt sobivaid ehitusmaterjale.

SISEARHITEKT

Lilia Kristianson

Viimistlusmaterjalide valik toetab harmoonilist kooskõla ning võimaldab korteriomanikel isikupäraselt ja loovalt oma kodu kujundada.

ARENDAJA

Perton

Perton Ehitus on enam kui 17 aasta jooksul seadnud eesmärgiks koduse ja mugava elukeskkonna loomise. Alustasime ajalooliste hoonete taastamisega, lisades neile tänapäevase kodu puhul hinnatud väärtusi. Uusarenduste puhul oleme võtnud eesmärgiks modernse arhitektuuriga kodude ehitamise, proovides luua silda miljööväärtuslike taastatud hoonete ja uuselamute vahele.

Oleme pälvinud autasusid: Tallinna Linnaplaneerimise Ameti tunnustus „Parimad korrastatud majad miljööalal 2015” Luise 27/1-2 majade restaureerimise eest ning “Parim korrastatud maja miljööalal 2016” Kunderi 25 maja korrastamise eest, samuti „Aasta Kivikatus 2015” Tina 26 maja taastamise eest.

Creditinfo Eesti AS on  tunnistanud Perton Ehitus OÜ „Edukaks Eesti Ettevõtteks”. Äripäev AS omistas meile tunnustuse „Eesti Gasellettevõte 2015”. Oleme Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige ja kuulume Eesti Kinnisvarafirmade Liitu.

Kodutunde loovad inimesed, kuid kodu ehitavad asjatundjad. Praeguseks oleme peamiselt Tallinnas ehitanud või taastanud üle 45 elamu ja loonud selle käigus palju uusi kodusid.

Developed by Reaktiiv