EST
Võta ühendust
EST
Võta ühendust

KOTZEBUE PARK

Kalamaja Sinu südames

Kalamaja on tõenäoliselt  üks ihaldusväärsemaid elamupiirkondi Tallinnas. Kotzebue Park on tõenäoliselt viimane terviklikult arendatav autovaba, sopiliste istumisalade ja mitme-tasandilise haljastusega elukeskkond päris Kalamajas. Piirnedes Kalma haljakuga on majadevaheline ala otsekui pargiala pikendus, kus mõnusalt aega veeta.

ROHELINE
PARK

VAIKNE
SISEKVARTAL

MERELE
LÄHEDAL

TERRASSID
JA RÕDUD

MAA-ALUNE
PARKIMINE

HEA TRANSPORDI-
ÜHENDUS

MELU
KESKMES

RESTORANID
MEELELAHUTUS
KAUBANDUS
LASTELE
HARIDUS

Kalamaja iseloomustab kokkuhoidev kogukond, vaba aja veetmise võimaluste rohkus, võtme-asukohtade lähedus  ja rohke rohelus. Kesklinn ja Vanalinn on Kotzebue Pargile mugavalt lähedal. Suurema osa igapäevatoimetustest saab ära teha jalgsi, tõuksi või rattaga.  Kalamaja üha laienevad kõnni- ja kergliiklusteed muudavad Kotzebue Pargile jalgsi või rattaga ligipääsu mugavaks. Kui lisada renoveeritud „nukulike“ puitmajadega ääristatud tänavad, on mõistetav, miks Kalamaja on muutunud hinnatud elupaigaks.

Värskendavat rohelust on kogu Kalamajas. Piirkonna kõrghaljastatud jalutustänavad ja mänguväljakutega pargid teevad vabas õhus ajaveetmise nauditavaks. Paari kilomeetri kaugusele jäävad Kalasadam ja Kultuuri-kilomeeter, kiirelt arenev Noblessneri piirkond ja roheline Kalamaja park. Teisel pool on aga elav ja mänguline Telliskivi loomelinnak ning põnev Balti jaama turg, mis on andnud industriaalsele piirkonnale täiesti uue hingamise.

Developed by Reaktiiv