EST
Võta ühendust
EST
Võta ühendust

Viimistluspakett

Boheem

Boheem on julge Kalamaja elukeskkonnast inspireeritud karakteriga pakett, kus rõhku annavad musta viimistlusega detailid. Antud siseviimistluspakett sobib inimestele, kes soovivad oma koju rohkem kontrasti ja julgemaid lahendusi, samas piisavalt võimalust ja ruumi, et kodu omanäoliseks kujundada.

Vaata paketti

Viimistluspakett

Klassik

Klassik on minimalistlikus võtmes Japandi stiilist inspireeritud helge ja rahulik pakett. Võtmesõnadeks on heledad, õrnad toonid ning naturaalsed materjalid, mis loovad suurepärase neutraalse interjööri selle elanikule oma uue kodu loomiseks. Ruumi on siin fantaasiaks ja soovi korral erinevate aktsentvärvide sisse toomiseks.

Vaata paketti

Viimistluspakett

Luks

Nagu nimigi ütleb, on selles paketis tõeliselt elegantsed ja luksuslikud siseviimistlusmaterjalid. Kaunist elukeskkonna rohelusest inspireeritud plaadivalikut toetab luksuslik sügavamat tooni kalasabaparkett ning aktsendina läbi erinevate ruumide on paketti põimitud pronksikarva detaile nagu sanitaartehnika, uste furnituur ning väiksemad aksessuaarid, mis koos loovad stiilse, omanäolise ja maitseka interjööri.

Vaata paketti

Penthouse-eri

Ikoon

Penthouse’i disainikontseptsioon ühendab endas väärika luksuse ja Kalamaja mängulise atmosfääri. Aegumatu disainiga elegantsed interjöörid koos lõõgastava KoduSpaga on mõeldud inimesele, kes teab, mida soovib, ning oskab seda hinnata.

Vaata paketti
Developed by Reaktiiv