EST
Võta ühendust
EST
Võta ühendust

“COMFORT” KOLLEKTSIOOn

Preemium residentsid

KOTZEBUE PARK

Kodu Kalamaja Südames

Eri-tasapinnalise haljastuse ja autovaba  hooviala ilmestavad korteritest otse õue avanevad terrassid. Peaaegu kõikidel korteritel ülalpool on oma rõdu. Kodude planeerimisel oleme oluliseks pidanud planeeringute funktsionaalsust,  kasutusmugavust, garderoobide/seinakappide valmidust. Enamasti nn „maast-laeni“ akendega valgusküllased kodud on planeeritud energiasäästlikkuse põhimõttel 3xpakett akende, mugava põrandakütte ja nutilahenduse abil kaugloetavate arvestitega.

RUUMIKAD
RÕDUD

VALGUS-
KÜLLANE

A-ENERGIA-
KLASS

AVAR
PLANEERING

MAA-ALUNE
PARKIMINE

VAIKNE
SISEKVARTAL

TARK
KODU

  • Ruumikad 3- kuni 5-toalised perekorterid ning kompaktsed 1- ja 2-toalised
  • Valgusküllased, enamasti „maast laeni“ akendega kodud
  • Enamik kortereid on rõdude või terrassidega, avanedes autovabasse sisehoovi
  • TARGA KODU nutilahendusega on võimalik juhtida kütet/ventilatsiooni ja avada maja garaaži/välisuksi
  • Arvestatud garderoobide, panipaikade vajadusega kodus
  • Piirkonna eripärast tulenevad läbimõeldud siseviimistluslahendused
  • Funktsionaalsed ja avarad siseplaneeringud
  • Energiasäästlik maja! Nutiarvestid, soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, mugav vesipõrandaküte ja palju muud
Vaata hindu ja plaane

Läbimõeldud planeering

Korterite planeerimisel oleme seadnud eesmärgiks tulevase koduomaniku võimalikult mugava elu. Avarad “maast laeni” aknad eluruumides ja köögis teevad ruumid avaraks ja valgusküllaseks. Oleme planeeringutes arvestanud võimalusega ehitada igasse magamistuppa maksimaalse suurusega kappe. Suurematesse korteritesse oleme ette näinud majapidamisruumid.

Energiasäästlik maja

Kozebue Park majad vastavad A-energiaklassile.
Su kodu on alati mõnusa temperatuuriga ja parajalt soe, samas on küttekulud madalad. Meie hoonetes toodab elektrit päike, nii et saad mugavalt kodus aega veeta, samas teades, et sinu uus kodu on loodussäästlik ja vähese energiakuluga.

Sinu tark kodu

Kodu temperatuur ja õhuvahetuse juhtimine, trepikoja- ja garaažiuks, näitude jälgimine – kõik see on telefoniäpi abil mugavalt igapäevaselt kasutatav. Tark Kodu hoiab erinevatel kuludel silma peal.

Maa-alune parkimine

Kotzebue Park kodudes on tähtsal kohal see, et nii lastel kui ka täiskasvanutel oleks õues hea ja turvaline tegutseda. Seega on kogu parkimine viidud maa alla. Suletud garaažis saab turvaliselt hoida autosid, rattaid ja laste kärusid. Saad rahulikult kodus perega aega veeta, teades, et su vara on hoitud ja sa ei pea hommikul autolt lund pühkima.

Vaikne sisekvartal

Sisehoovi eesmärgiks on pakkuda elanikele kvaliteetset ja mõnusat, erineva kõrgusega haljastusega autovaba puhke- ja elukeskkonda. Hoovialale lisavad privaatsust graniitmüüritise ja rohkete lillekastidega ääristatud rohelised puhkealad koos erinevate sopistuste ja istealadega. Jalgrattad ning lapsevankrid saab mugavalt panna esimesele korrusele või majade ette.

Hoovialalt on otsepääs parklakorrusel asuvatesse panipaikadesse, ratta- ja autoparklasse. Rõdud, terrassid ja turvaline roheline sisehoov loovad mõnusa ühisruumi, kus grillida, lastega mängida ja värsket õhku nautida. Hooviala turvaliseks kasutamiseks on kogu parkimine viidud majade alla. Loome elukeskkonna, mis on Kalamaja piirkonnas kodu otsijale ahvatlev, mugav ja hubane.

Developed by Reaktiiv